Chór szkolny mgr Żywicka Beata

W zajęciach bierze udział 23 uczniów z klas  IV - VII. Uczniowie biorą ucział w uroczystościach szkolnych i pozaszkolnych. Ćwiczą swój warsztat wokalny, śpiewają solo i w grupie.

Koło plastyczne klasa I mgr Mariola Szczepańska

Koło plastyczne klasa II mgr Joanna Jośko

Koło plastyczne Klasa IVa, IVb mgr Joanna Bartoszcze - Wójcik

Koła geograficzne mgr Marzena Podgajna

SKS mgr Agnieszka Brewczak

SKS mrg Michał Winiarski

czwartek - lekcja nr 6 dla klas IV i V.

Szkolne Koło PCK mgr Eliza Stanek, mgr Marzena Podgajna

Akademia Wolontariatu mgr Jolanta Harasim - Król, mgr Marlena Stec

Akademia Wolontariatu jest miejscem doskonalenia postaw prospołecznych. Uczymy się tu wolontariatu, czyli bezinteresownej, dobrowolnej i świadomej pracy na rzecz innych ludzi.

Działamy na rzecz naszej szkoły oraz środowiska lokalnego. Wśród akcji stałych znajduje się m.in. pomoc koleżeńska na świetlicy szkolnej (wspólna zabawa i odrabianie lekcji), pomoc koleżankom i kolegom w nauce (nadrobieniu zaległości, opanowaniu trudniejszego  materiału) czy organizacja różnorodnych akcji i kampanii ogólnoszkolnych.

Wolontariat na rzecz środowiska lokalnego realizujemy poprzez coroczny udział w ogólnopolskiej akcji Szlachetna paczka, zbiórkę korków na turnusy rehabilitacyjne dla niepełnosprawnych dzieci z sąsiedztwa i wiele innych …