Bardzo dziękujemy Pani Agnieszce z Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Bełżycach za przeprowadzenie bardzo ciekawych zajęć o tematyce jesiennej oraz rozwijanie zainteresowań czytelniczych naszych przedszkolaków .

W dniu dzisiejszym  nasze przedszkole odwiedził Pan Policjant- dzielnicowy naszego miasta.

W przedszkolu zagościła Jesień. Dzieci przywitały ją z radością i ciekawością. Na zajęcia przyniosły dary jesieni. Wykorzystały je do nauki i zabawy, a następnie wykonały jesienną dekorację.

Z okazji Dnia Przedszkolaka życzymy wszystkim dzieciom  zdrowia,  szczęścia, miłości, uśmiechu, szacunku, nauki i zabawy.

Niech pobyt w przedszkolu będzie wielką, wspaniałą,  przygodą.

29.03.2019r.   Nasze przedszkolaki  na wycieczce w  Lublinie odwiedziły Małą Fabrykę Cukierków ,,CUKIER  LUKIER’’, gdzie mogły uczestniczyć w zajęciach  warsztatowych.