PEDAGOG SZKOLNY

środa              08.00 – 12.00

czwartek         08.00 – 11.00

piątek             08.00 – 11.00

Aby ułatwić Państwu kontakt ze szkolnym specjalistą, pedagog dostępna jest także za pośrednictwem poczty internetowej pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pod tym adresem działa Pogotowie Wychowawcze - odpowiem na wszelkie pytania związane z wychowaniem i rozwojem dzieci oraz trudnościami wychowawczymi i edukacyjnymi, na jakie napotykacie Państwo w związku z funkcjonowaniem rodzinnym i szkolnym Waszych dzieci.

Zachęcam też do zaglądania do zakładki „pedagog szkolny – warto wiedzieć” na internetowej stronie szkoły, gdzie będą publikowane ciekawe informacje i artykuły o tematyce wychowawczej.

Zapraszam do współpracy