Z okazji Dnia Zdrowia w tym roku w naszej szkole odbyły się profesjonalne zajęcia z zumby i fitnessu, które poprowadziła instruktorka Jagoda Brzoza. Pamiętajmy- W zdrowym ciele, zdrowy duch!!!

Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny włączyli się akcję „Zdrapka Wielkopostna”. Chętnych do udziału w akcji było tak wielu, że … zabrakło nam zdrapek;)

28 II 2019  r. uczniów klasy I i II odwiedził tata naszego pierwszoklasisty - Pan Mariusz Zieliński. Od 2016 r. jest reprezentantem Polski w hokeju na slegdach.

Wolontariusze SK PCK już po raz kolejny zorganizowali w naszej szkole zbiórkę karmy dla zwierząt.

22 stycznia 2019 roku uczniowie klasy I zostali przeszkoleni przez pielęgniarkę szkolną - Panią Lidię Chudzik w zakresie udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.