Po raz kolejny nasza szkoła pod kierunkiem Akademii Wolontariatu przygotowała Szlachetną Paczkę dla jednej z ubogich rodzin w Bełżycach. Tym razem postanowiliśmy pomóc ciężko chorym osobom w trudnej sytuacji materialnej. Społeczność szkolna z zaangażowaniem wsparła akcję. Uczniowie ofiarowali żywność trwałą, środki czystości, kołdrę, pościel, ręczniki, spodnie, kurtkę i buty zimowe dla Pani Teresy.

29 listopada 2018 r. w naszej szkole odbyło się spotkanie uczniów klasy I  i II z policjantem z Wydziału Kadr i Szkolenia komisarzem Markiem Zającem z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Lubelski Park Naukowo-Technologiczny  utworzony został w 2005 roku w Lublinie. Ten naukowy  obiekt obejmuje łącznie 12 500 m2 powierzchni funkcjonalnej i  są to  pracownie, laboratoria, sale wystawowe.

13 listopada 2018 roku obchodziliśmy w naszej szkole 100 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

W piątek 9 listopada przeprowadzona została lekcja matematyki z wykorzystaniem chińskiej układanki "Tangram".