4 czerwca 2019r. uczniowie klasy I i II byli na wycieczce w Bałtowie – krainie dinozaurów. Wędrówkę rozpoczęliśmy od Sabathówki, w której dobra czarownica opowiada o historii tego miejsca.

1 czerwca 2019r. w Szkole Podstawowej nr 2 im. Królowej Jadwigi w Bełżycach odbył się Eko Piknik Rodzinny, którego organizatorem była Rada Rodziców prężnie działająca przy szkole.

28.05.2019 roku uczniowie klasy IV a i IV b razem z wychowawczyniami panią Anetą Nawłatyną i  panią Joanną Bartoszcze –Wójcik, rodzicem panią Edytą Józefczak odbyli wycieczkę w formie warsztatów historycznych.

Maj i czerwiec to miesiące, kiedy obchodzony jest Dzień Mamy i Dzień Taty. Mama i Tata - te słowa, ileż kryją w sobie treści.