„Tylko ludzie silni nadzieją

są zdolni przetrwać  wszelkie trudności.”

Ks. Jerzy Popiełuszko

Szanowni Państwo,

Drodzy Uczniowie!

26 czerwca zakończyliśmy rok szkolny 2019/2020, który był rokiem różniącym się od poprzednich. Pandemia zmusiła nas do odnalezienia się w nowej sytuacji, zmiany form nauczania i uczenia się. Wymagało to wielkiego zaangażowania, współpracy i wzajemnego zrozumienia nauczycieli, rodziców i uczniów. Jako Dyrektor Szkoły pragnę podkreślić, że wraz z nauczycielami i rodzicami tworzyliśmy i tworzymy zgrany, wspierający się wzajemnie zespół.

Społeczność szkolna sprostała trudnym wyzwaniom i zadaniom.

Wszystkim nauczycielom oraz pracownikom szkoły dziękuję za wytężoną, sumienną pracę, za przekazanie uczniom wiedzy i niezbędnych umiejętności, za rozbudzanie myślenia i twórczych pasji. Rodzicom, zaś dziękuję za służenie radą i pomocą oraz wspieranie działań szkoły w tym trudnym okresie. Uczniom gratuluję osiągniętych wyników w nauce, sukcesów sportowych, nabycia nowych kompetencji i umiejętności. Ucząc się w sposób zdalny, na pewno staliście się bardziej samodzielni, zdyscyplinowani, po prostu dojrzalsi. Pragnę ,aby absolwenci   naszej szkoły  stali się uczniami wybranych przez siebie szkół, a one okazały się spełnieniem ich  oczekiwań i marzeń.

Na zakończenie wszystkim życzę zdrowych, słonecznych i bezpiecznych wakacji. Mam nadzieję, że we wrześniu spotkamy się „ już w szkole”.