Rekrutacja nadal trwa!!!

Kolorowe sale i pedagodzy z głowami pełnymi pomysłów czekają na dzieci!

Dysponujemy wolnymi miejscami we wszystkich grupach wiekowych. Wszystkie oddziały pracują w godzinach od 6.00 do 17.00. Istnieje możliwość korzystania z trzech posiłków.

Naszym priorytetem jest zapewnienie przedszkolakom wszechstronnego rozwoju odpowiednio do indywidualnych potrzeb i możliwości oraz edukacji na wysokim poziomie. Zapewniamy bezpieczne warunki do wspólnej zabawy i nauki w atmosferze ciepła i akceptacji każdego dziecka. 

W przedszkolu prowadzone są zajęcia dodatkowe: religia, bajkoteriapia, arteterapia, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne, zajęcia logopedyczne, gimnastyka korekcyjna, zajęcia z sensoplastyki i terapii sensorycznej, grafomotoryki, zajęcia umuzykalniająco–rytmiczne, zajęcia językowe.

W oddziałach prowadzimy naukę czytania metodą krakowską.

Kreatywne spędzanie czasu w przedszkolu jest dla bardzo ważne. Liczne wyjścia, wyjazdy, zapraszani goście oraz atrakcyjne zajęcia stanowią podstawę naszej pracy.

Dzieci mają możliwość korzystania ze wsparcia specjalistów w zakresie :

  • pedagogiki,
  • terapii pedagogicznej ( dysleksja , dysgrafia , dysortografia),
  • wczesnego wspomagania,
  • terapii logopedycznej,
  • integracji sensorycznej,
  • rewalidacji , pedagogiki specjalnej,
  • fizjoterapii,
  • surdopedagogiki,
  • wsparcia dla dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych ( autyzm, zespół Aspergera).

W związku z obecną sytuacją prosimy o zapisy z wykorzystaniem Internetu. Wymagane dokumenty zamieszczone  są na stronie internetowej szkoły . Po wypełnieniu należy je przesłać drogą mailową ( skan , skreen , zdjęcie) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  .