Rozpoczynamy  zapisy do grup przedszkolnych na rok szkolny 2020/2021.

Dysponujemy wolnymi miejscami we wszystkich grupach wiekowych. Wszystkie oddziały pracują w godzinach od 6.00 do 17.00. Istnieje możliwość korzystania z trzech posiłków. Naszym priorytetem jest zapewnienie dzieciom wszechstronnego rozwoju odpowiednio do indywidualnych potrzeb i możliwości. Zapewniamy bezpieczne warunki do wspólnej zabawy i nauki w atmosferze ciepła i akceptacji każdego dziecka.  W przedszkolu prowadzone są zajęcia dodatkowe: religia, zajęcia korekcyjno- kompensacyjne, zajęcia logopedyczne, gimnastyki korekcyjnej, zajęcia z sensoplastyki , grafomotoryki , zajęcia umuzykalniająco – rytmiczne, zajęcia językowe .

W oddziałach prowadzimy naukę czytania metodą krakowską .

Dzieci mają możliwość korzystania ze wsparcia specjalistów w zakresie :

• pedagogiki,
  • terapii pedagogicznej ( dysleksja , dysgrafia , dysortografia),
  • wczesnego wspomagania,
  • terapii logopedycznej,
  • integracji sensorycznej,
  • rewalidacji , pedagogiki specjalnej,
  • fizjoterapii,
  • surdopedagogiki,
  • wsparcia dla dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych ( autyzm, zespół Aspergera).

W związku z obecną sytuacją prosimy o zapisy z wykorzystaniem Internetu. Wymagane dokumenty zamieszczone  są na stronie internetowej szkoły . Po wypełnieniu należy je przesłać drogą mailową ( skan , skreen , zdjęcie) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  .

Prosimy o składanie wniosków do 27 marca 2020 r.