Uroczystość pasowania przedszkolaka to pierwsza tak ważna uroczystość przedszkolna dla naszych pociech oraz pierwsza otwarta impreza, w której mogli uczestniczyć rodzice, dziadkowie, zaproszeni goście.


Zanim przystąpiono do ceremonii pasowania, dzieci przekonały gości, o tym, że zasługują na miano Przedszkolaka. Pięknie zaprezentowały się poprzez recytację wierszy, śpiew i taniec. Program artystyczny został przygotowany przez wychowawczynie  Izabelę Nagnajewicz i Martynę Rybak.
   Najważniejszym punktem uroczystości był Akt  Pasowania Przedszkolaka, którego dokonała Pani Dyrektor Marzena Wojnicka. Każde dziecko dotknięte czarodziejskim ołówkiem, usłyszało słowa: "PASUJĘ CIĘ NA DZIELNEGO, PRAWDZIWEGO PRZEDSZKOLAKA."
   Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia dzieci  otrzymały dyplom i upominek. Po oficjalnym wystąpieniu  wszyscy goście udali się na słodki poczęstunek.

   Przedszkolakom życzymy, aby nowy rozdział w ich życiu, w roli przedszkolaka przyniósł im wiele radości, samych pogodnych i przyjemnych chwil w gronie kolegów oraz ciekawych doświadczeń.

                                              Opracowała Izabela Nagnajewicz

Zdjęcia z wydarzenia