3 października 2019 r.  w naszej szkole odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów klasy I.

Na uroczystość przybyli zaproszeni goście  zastępca burmistrza Bełżyc p. Ryszard  Biernacki, sekretarz gminy p. Joanna Kaznowska oraz  rodzice .

Uroczystość uświetniło przedstawienie słowno-muzyczne w wykonaniu  uczniów klasy I przygotowane pod kierunkiem wychowawczyni Marzeny Kruczyńskiej. W trakcie części artystycznej dzieci pomysłowo przedstawiały się , pięknie recytowały wiersze i śpiewały piosenki.

Potem  pani dyrektor Marzena Wojnicka przyjęła uroczyste ślubowanie, oraz pasowała pierwszoklasistów na uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 im. Królowej Jadwigi.

Uczniowie otrzymali legitymacje szkolne, akty pasowania na ucznia oraz skromne prezenciki od pana zastępcy Ryszarda Biernackiego i pani skarbnik Joanny Kaznowskiej.

Po uroczystości udali się do klasy na poczęstunek zorganizowany przez rodziców.

Wszystkim pierwszoklasistom życzymy wielu wspaniałych chwil w szkole, dużo sukcesów i oczywiście samych piątek i szóstek !!!

Opracowała:  mgr Marzena Kruczyńska

Zdjęcia z wydarzenia