28 II 2019  r. uczniów klasy I i II odwiedził tata naszego pierwszoklasisty - Pan Mariusz Zieliński. Od 2016 r. jest reprezentantem Polski w hokeju na slegdach. 

Slegde to specjalne  sanki z metalowymi łyżwami dla osób niepełnosprawnych. Pan Zieliński trenuje w Integracyjnym Klubie Sportowym „Atak” w Elblągu. Jego trenerem jest Sylwester Flis - złoty medalista Igrzysk Paraolimpijskich w Salt Lake City w 2002 r.  2 września 2018 r.  w Lublinie odbył się charytatywny bieg fundacji Poland Business Run. Jego celem była zbiórka pieniędzy na protezę z hydraulicznym kolanem. Pan Zieliński bierze udział w międzynarodowych zawodach i turniejach, na których wraz z drużyną zdobywa medale i wyróżnienia. Gratulujemy  Panu Mariuszowi dotychczasowych osiągnięć oraz życzymy wielu nowych sukcesów sportowych.  

 

Zdjęcia z wydarzenia