W dniu 05. 02. 2019 roku uczniowie  IV B z wychowawcą klasy Joanną Bartoszcze-Wójcik i nauczycielem wychowania fizycznego panem Michałem Winiarskim odbyli wizytę w Strefie Wysokich Lotów. Podczas lekcji WF w  parku w wyjątkowy sposób uczniowie  rozwijali  koordynację i ogólna sprawność ruchową.

Uczniowie pod opieką  trenerów uczyli się podstaw akrobatyki łącząc sport z zabawą. Zajęcia  składały się z szeregu aktywności dostosowanych do wieku i sprawności fizycznej grupy. Był to kontakt ze sportem w nowoczesnym  warunkach!

Park trampolin przy ul. Cisowej  jest drugim tego typu parkiem w Lublinie. Zajmuje powierzchnię ponad 1200 mkw. W ofercie są przede wszystkim trampoliny w tym m.in. ścieżki trampolinowe i trampoliny sportowe.  Super Quad to jedna z największych trampolin sportowych w Polsce .W parku są też baseny z gąbkami i ogromny airtrack, dwie ścianki wspinaczkowe, z których mogą korzystać zarówno dzieci jak też i dorośli. W parku została zaplanowana także strefa parkur oraz gier i zabaw.  Świetna propozycja na lekcje wychowania fizycznego oraz integracji grupy.

 

Zdjęcia z wydarzenia