Po raz kolejny nasza szkoła pod kierunkiem Akademii Wolontariatu przygotowała Szlachetną Paczkę dla jednej z ubogich rodzin w Bełżycach. Tym razem postanowiliśmy pomóc ciężko chorym osobom w trudnej sytuacji materialnej. Społeczność szkolna z zaangażowaniem wsparła akcję. Uczniowie ofiarowali żywność trwałą, środki czystości, kołdrę, pościel, ręczniki, spodnie, kurtkę i buty zimowe dla Pani Teresy.

 

          Nauczyciele i pracownicy szkoły zakupili piec typu koza wraz z potrzebnymi przyłączami do pokoju jej synów. Rada Rodziców przekazała komplet garnków. Dzięki zaangażowaniu całej społeczności szkolnej udało się nam zgromadzić wszystkie rzeczy z listy bieżących potrzeb przekazanych przez rodzinę. Łącznie do magazynu trafiło 13 paczek.

          Mamy nadzieję, że dzięki nam tegoroczne święta Bożego Narodzenia będą dla tej rodziny ciepłe i dostatnie.