13 listopada 2018 roku obchodziliśmy w naszej szkole 100 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

 

          Z tej okazji klasa IVa wraz z wychowawcą, panią Anetą Nawłatyna, przygotowała przedstawienie, które nie mogłoby się odbyć bez wsparcia chóru szkolnego pod kierunkiem pani Beaty Żywickiej oraz udziału pocztu sztandarowego szkoły. Uroczystość rozpoczęło wspólne odśpiewanie polskiego hymnu. Następnie wspominaliśmy ważne wydarzenia i ludzi, którzy doprowadzili do odbicia naszej ojczyzny z rąk wrogich państw. Wsparcia merytorycznego podczas tworzenia scenariusza udzieliła pani Marta Sołdaj, nauczycielka historii. Natomiast oprawą techniczną zajął się pan Grzegorz Anasiewicz.

11.11.2018r również obchodzilismy uroczyście. W tym dniu delegacja naszych uczniów, nauczycieli i poczet sztandarowy szkoły uczestniczyli w uroczystej mszy świętej w intencji ojczyzny. Następnie złożyliśmy kwiaty pod pomnikiem upamiętniającym 100 lecie niepodległości Polski.