Main Menu


 

 

 

Góra Grosza

W tym roku wolontariusze Szkolnego Koła PCK po raz kolejny zorganizowali w naszej szkole akcję- Góra Grosza. W sumie zebraliśmy 6078 monet, czyli 218,33.  Największą ilość groszy zebrała klasa pierwsza szkoły podstawowej, tak więc uczmy się od najmłodszych;-) Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w akcji i wsparcie nawet przysłowiowym groszem.

W grudniową cudną noc staniemy przy stajence

         

          Święta Bożego Narodzenia budzą w nas uczucia wspólnoty, ciepła, przyjaźni i miłości. Pragniemy być razem i cieszyć się z narodzenia Bożej Dzieciny. Te uczucia towarzyszyły nam w trakcie przygotowań i prezentacji przedstawienia „Jasełka”. 


Czytaj więcej...
Szkolne mikołajki

          6 grudnia 2018 roku Przedstawiciele Samorządu Szkolnego : Kamil Miąc, Monika Kowalewska, Agnieszka Woźniak oraz Alicja Kopa z pomocą pani Małgorzaty Goleman  zorganizowali Mikołajki.


Czytaj więcej...
Muzeum Drukarstwa

          W dniu 07. 12. 2018 roku uczniowie klasy IV B odbyli mikołajkowy wyjazd do kina na film z olbrzymią dawką optymizmu. To historia o cynicznym, zielonym stworku- Grinchu, który marzy o tym by ukraść Święta Bożego Narodzenia.


Czytaj więcej...
Wycieczka do Warszawy

          

          26 listopada 2018 roku uczniowie klasy VI, VII i III gimnazjum wraz z opiekunami p. E. Stanek, I. Rosińską, p.  G. Anasiewiczem i p. M. Podgajną wybrali się na wycieczkę do Warszawy- śladami niepodległości.


Czytaj więcej...
Szlachetna paczka 2018

          Po raz kolejny nasza szkoła pod kierunkiem Akademii Wolontariatu przygotowała Szlachetną Paczkę dla jednej z ubogich rodzin w Bełżycach. Tym razem postanowiliśmy pomóc ciężko chorym osobom w trudnej sytuacji materialnej. Społeczność szkolna z zaangażowaniem wsparła akcję. Uczniowie ofiarowali żywność trwałą, środki czystości, kołdrę, pościel, ręczniki, spodnie, kurtkę i buty zimowe dla Pani Teresy.


Czytaj więcej...
Spotkanie z policjantem

          29 listopada 2018 r. w naszej szkole odbyło się spotkanie uczniów klasy I  i II z policjantem z Wydziału Kadr i Szkolenia komisarzem Markiem Zającem z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.


Czytaj więcej...

  

 

 

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w Bełżycach

Zadzwoń do nas !!!
81 517 31 93
E-MAIL
zs2belzyce@wp.pl
Nasz adres:
24-200 Bełżyce ul. Tadeusza Kościuszki 148

Back to top