Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi


ul. Tadeusza Kościuszki 148

24 - 200 Bełżyce


tel. 81 517 23 12


e - mail: zs2belzyce@wp.pl

20170228 131933 KopiowanieŚwietlica to czas, w którym można odpocząć po lekcjach, zjeść kanapkę, porozmawiać z kolegami i koleżankami, pobawić się swoimi ulubionymi zabawkami, pograć w warcaby lub inne ciekawe planszówki. Przy budowaniu „bazy” też szybko mija czas i potem często słychać: „Mamo, ja chce jeszcze zostać…”. Żeby w domu mieć luźniejszy czas, odrabiamy prace domową lub czytamy nasze lektury…z panią jakoś szybko to idzie. Czasami wykonujemy prace plastyczne, które zdobią korytarz szkolny…a czasami po prostu odpoczywamy przy miłej rozmowie.

 

Zobacz zdjęcia z tego wydarzenia...

Synergia-LOGO

baner mmowid

Zaloguj się

 

 

               

 

    11  

Copyright Zespół Szkół nr 2 w Bełżycach © 2015. All Rights Reserved.