Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi


ul. Tadeusza Kościuszki 148

24 - 200 Bełżyce


tel. 81 517 23 12


e - mail: zs2belzyce@wp.pl

4887 u12dz sp2belzyce Kopiowanie

 Po dwóch dniach zaciętej rywalizacji w Zamościu poznaliśmy piłkarskich mistrzów województwa lubelskiego w kategoriach U-8, U-10 i U-12. W zakończonym finale wojewódzkim XVI edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” triumfowały zespoły MSKS "Puławiak" Puławy i UKS "Legion" Grabów Szlachecki w kategorii U-8, UKS "Niedźwiadek" Chełm i UKS "Jedynka" Krasnystaw w kategorii U-10 oraz UKS "Dubler" Opole Lubelskie i Szkoła Podstawowa nr 4 w Łęcznej w U-12. Zwycięskie drużyny U-10 i U-12 będą reprezentowały województwo lubelskie w finale ogólnopolskim, który rozstrzygnie się już 2 maja na Stadionie Narodowym w Warszawie.  Nasze drużyny dziewczynek: U-10 zajęła 4 miejsce, natomiast w kategorii U-12 odpadliśmy w fazie grupowej.

zobacz zdjęcia z tego wydarzenia...

Synergia-LOGO

baner mmowid

Zaloguj się

 

 

               

 

    11  

Copyright Zespół Szkół nr 2 w Bełżycach © 2015. All Rights Reserved.