Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi


ul. Tadeusza Kościuszki 148

24 - 200 Bełżyce


tel. 81 517 23 12


e - mail: zs2belzyce@wp.pl

DSC 3430 Kopiowanie

  W dniu 13 grudnia 2015r. na hali CKFiS w Bełżycach odbył się turniej piłki nożnej dla dzieci z rocznika 2007-2008 i młodsi. W turnieju brało udział 7 drużyn: Akademia futbolisty Głusk , Granit Bychawa, Stal Poniatowa, Unia Wilkołaz, Tęcza Kraśnik, AP Nałęczów oraz gospodarz Tęcza Bełżyce. Dzieciaki grały w systemie każdy z każdym. Wygrała drużyna Granitu Bychawa, Tęcza Bełżyce na drugim miejscu i Stal Poniatowa na trzecim. Kolejne  miejsca zajęli Unia Wilkołaz, Tęcza Kraśnik, AF Głusk i AP Nałęczów. Wszyscy otrzymali  medale oraz puchar dla drużyny.

Zobacz zdjecia z tego wydarzenia...

Synergia-LOGO

baner mmowid

Zaloguj się

 

 

               

 

    11  

Copyright Zespół Szkół nr 2 w Bełżycach © 2015. All Rights Reserved.