Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi


ul. Tadeusza Kościuszki 148

24 - 200 Bełżyce


tel. 81 517 23 12


e - mail: zs2belzyce@wp.pl

DSC 0150 Kopiowanie  27 listopada w naszej szkole został przeprowadzony przez Zespół do spraw Sportu i Rekreacji Andrzejkowy Turniej Piłki Siatkowej. Turniej został zorganizowany dla klas gimnazjalnych. Brało w nim udział 4 klasy: I, II, IIIA i IIIB. Zespoły grały w systemie „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów. Zwycięska drużyna na koniec zagrała mecz z drużyną nauczycieli. Zwycięzcą turnieju okazała się drużyna reprezentująca klasę III A pokonując w najciekawszym spotkaniu klasę IIIB 2:1, która zajęła miejsce II. Trzecie miejsce przypadło klasie II. Klasa pierwsza jako nowicjusz zajęła miejsce czwarte. Każda z drużyn otrzymała od pani vicedyrektor pamiątkowe puchary i dyplomy.

       Organizatorem turnieju i sponsorem nagród był

                   MUKS " Dwójka".

 

Zespół do spraw Sportu i Rekreacji

Zobacz zdjęcia  z tego wydarzenia...

Synergia-LOGO

baner mmowid

Zaloguj się

 

 

               

 

    11  

Copyright Zespół Szkół nr 2 w Bełżycach © 2015. All Rights Reserved.