Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi


ul. Tadeusza Kościuszki 148

24 - 200 Bełżyce


tel. 81 517 23 12


e - mail: zs2belzyce@wp.pl

20151105 110517 Kopiowanie    W dniu 5 listopada 2015 na hali CKFiS w Bełżycach odbył się turniej powiatowy „Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku”. Brały w nim udział dziewczynki i chłopcy z naszej szkoły wspomagani uczniami ze szkoły w Palikijach oraz ZS nr 1 w Bełżycach. Turniej toczył się w trzech kategoriach wiekowych; U-8, U-10,U-12. Chłopcy brali udział w kategorii najmłodszej U-8, zajmując po dwóch remisach  drugie miejsce. Dwie pozostałe kategorie wiekowe były zwycięsko reprezentowane przez dziewczynki. Chłopcom nie udało się zakwalifikować na finał wojewódzki, natomiast obydwie reprezentacje dziewczynek awansowały na finał wojewódzki. Ponadto trzech naszych uczniów wspomagało drużyny z ZS nr 1 w Bełżycach w kategorii  U-10 i U-12 chłopców. Dzieciaki nadal trenują, bawiąc się w piłkę nożną pod okiem dwóch trenerów mgr Michała Winiarskiego i mgr Michała Dygusia.

zobacz zdjęcia z tego wydarzenia...

Synergia-LOGO

baner mmowid

Zaloguj się

 

 

               

 

    11  

Copyright Zespół Szkół nr 2 w Bełżycach © 2015. All Rights Reserved.