Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi


ul. Tadeusza Kościuszki 148

24 - 200 Bełżyce


tel. 81 517 23 12


e - mail: zs2belzyce@wp.pl

07 sklepik
Na terenie naszej szkoły od września działa sklepik szkolny pod nazwą „Sucharek”, prowadzony przez uczennice Gimnazjum pod opieką Pani Iwony Drobek – opiekuna Samorządu Uczniowskiego i Spółdzielni Uczniowskiej. Sprzedażą produktów zajmują się Jowita Buczyńska, Klaudia Bieleń, Iza Sępkowska oraz Marlena Czuryszkiewicz. Dziewczyny pracują w dwuosobowych grupach, zmieniając się co tydzień.
„Sucharek” oferuje produkty zgodne z wydanym, przez Ministerstwo Zdrowia, rozporządzeniem. „Zdrowe jedzenie = niesmaczne jedzenie” to mylne stwierdzenie, o czym z pewnością przekonali się ci, którzy dokonują zakupów w naszym sklepiku. Pyszne, świeże i suszone owoce, zdrowe kanapki, owocowe napoje, gazetka oraz przybory szkolne, to tylko nieliczne rzeczy, które można nabyć w „Sucharku”. Jest ich o wiele, wiele więcej! 
Sklepik otwarty jest na każdej przerwie szkolnej, dlatego serdecznie zapraszamy wszystkich do kupna produktów ze szkolnego „Sucharka”. :) 
 
 
Marlena Czuryszkiewicz
uczennica kl. IIIb gimnazjum
 
 

Synergia-LOGO

baner mmowid

 

 

               

 

    11  

Copyright Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi © 2017. All Rights Reserved.