Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi


ul. Tadeusza Kościuszki 148

24 - 200 Bełżyce


tel. 81 517 23 12


e - mail: zs2belzyce@wp.pl

P1190474 KopiowanieW piątek 29 kwietnia obchodziliśmy w naszej szkole dzień liczby Pi, który kalendarzowo wypada 14 marca. Uczennice klasy drugiej gimnazjum - Ania Siczek i Ania Korębska pozwoliły uczniom oraz nauczycielom własnoręcznie odnaleźć liczbę Pi. Oprócz tego mieliśmy możliwość poznania kilku ciekawych faktów o niej, a także dowiedzieć się, jakie cyfry kryje za sobą zaokrąglenie - 3,14. Mamy nadzieję, że dzięki temu zachęciliśmy wszystkich do przyjaźni z tajemniczą Pi. :)

 

Uczennica II klasy gimnazjum

Anna Korębska

 

zobacz zdjęcia z tego wydarzenia...

Synergia-LOGO

baner mmowid

Zaloguj się

 

 

               

 

    11  

Copyright Zespół Szkół nr 2 w Bełżycach © 2015. All Rights Reserved.