Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi


ul. Tadeusza Kościuszki 148

24 - 200 Bełżyce


tel. 81 517 23 12


e - mail: zs2belzyce@wp.pl

P1190553 KopiowanieW dniu 29 kwietnia 2016r. pod opieką Pani Iwony Drobek przedstawiciele Zespołu Szkół nr 2, uczniowie klasy I gimnazjum: Brodziak Jakub, Żuchnik Mateusz, Mastalerz Patryk oraz Kowalczyk Paweł wybrali się na parafialny cmentarz, aby uporządkować groby, którymi opiekuje się nasza szkoła. Są to: grobowiec rodziny Kuźnickich - dawnych właścicieli Krężnicy Okrągłej i pomnik powstańca styczniowego Józefa Szfajgiera.
Po uporządkowaniu terenu wokół grobowców oraz umyciu pomników, zapaliliśmy znicze i pomodliliśmy się w intencji zmarłych.

 

 Samorząd Uczniowski Gimnazjum
 

Synergia-LOGO

baner mmowid

Zaloguj się

 

 

               

 

    11  

Copyright Zespół Szkół nr 2 w Bełżycach © 2015. All Rights Reserved.