Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi


ul. Tadeusza Kościuszki 148

24 - 200 Bełżyce


tel. 81 517 23 12


e - mail: zs2belzyce@wp.pl

20160422 084943 Kopiowanie

Dnia 22 kwietnia 2016 r. obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Ziemi. Z tej okazji Samorząd Uczniowski szkoły podstawowej zachęcił wszystkich uczniów Zespołu Szkól nr 2 w Bełżycach do ubrania się na zielono. Kolor ten, kojarzony z wiosną, miał również  symbolizować nasze świadome i aktywne uczestnictwo w dbaniu o planetę, na której żyjemy. W związku z tym uczniowie klasy V  i VI wzięli udział w sprzątaniu najbliższego otoczenia. Zbierali śmieci, pamiętając o ich segregacji. Była to wspólna  akcja, w której uczestniczyli przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego szkoły podstawowej, Spółdzielni Uczniowskiej i Akademii Wolontariatu
 

 

Synergia-LOGO

baner mmowid

Zaloguj się

 

 

               

 

    11  

Copyright Zespół Szkół nr 2 w Bełżycach © 2015. All Rights Reserved.