20160318 120140 Kopiowanie
 Dnia 21 marca 2016 roku w naszym Gimnazjum nr 2 w Bełżycach odbyły się Międzyklasowe Rozgrywki Sportowe 2016 zorganizowane przez Samorząd Uczniowski Gimnazjum pod kierunkiem pani Iwony Drobek i czujnym okiem pana Michała Winiarskiego. Do uczestnictwa zostały zaproszone wszystkie klasy gimnazjalne. Uczniowie konkurowali ze sobą w sześciu dyscyplinach, a jako nagrodę dla zwycięskiej klasy przewidzieliśmy dzień wolny bez pytania, wylosowany przez gospodarza klasy.
 Walka o pierwsze miejsce była niezwykle zacięta ale udało nam się wytypować zwycięzcę, którym okazała się klasa IIIa z wynikiem 14 punktów! Kolejne miejsca na podium zajęły: klasa IIIb z 12 punktami oraz klasa II z 10 punktami. Poza nim znalazła się klasa I z wynikiem 3 punktów.
Dyscypliny, z jakimi zmierzali się nasi koledzy i koleżanki to:
- turniej piłki halowej
- rzut do kosza
- strzał piłką w wyznaczony punkt
- slalom piłką
- slalom hulajnogą
- przewrót w tył do rozkroku
Niektóre z nich udało nam się uwiecznić na filmach i zdjęciach :)

Anna Korębska
Uczennica kl. II gimnazjum

Copyright Zespół Szkół nr 2 w Bełżycach © 2015. All Rights Reserved.