Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi


ul. Tadeusza Kościuszki 148

24 - 200 Bełżyce


tel. 81 517 23 12


e - mail: zs2belzyce@wp.pl

26 kwietnia trzy uczennice z naszej szkoły Anna Korębska i Anna Siczek z klasy III gimnazjum oraz Agnieszka Woś z klasy II gimnazjum przygotowane przez panią Irenę Bartuzi wzięły udział w konkursie translatorskim z języka angielskiego "Skrzydlate Słowa" organizowanym przez nauczycieli z Zespołu Szkół im. Mikołaja Kopernika w Bełżycach. Cieszył się on, jak zawsze, dużym zainteresowaniem wśród uczniów. Konkurs polegał na przetłumaczeniu tekstów zarówno z języka angielskiego na polski jak i z języka polskiego na język angielski. Konkurs odbywał się na dwóch poziomach: dla uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.
Wszyscy uczestnicy reprezentowali wysoki poziom. Laureaci wygrali atrakcyjne nagrody a jedno z wyróżnień otrzymała nasza uczennica- Anna Korębska. Gratulujemy!

Synergia-LOGO

baner mmowid

Zaloguj się

 

 

               

 

    11  

Copyright Zespół Szkół nr 2 w Bełżycach © 2015. All Rights Reserved.