P1140782 Kopiowanie

29 maja 2018 r. uczniowie klasy IIIa, IIIb oraz IV wyjechali do Warszawy. Celem wycieczki było poznanie miejsc, o których często słyszeli na lekcjach. Zwiedzanie rozpoczęli od lotniska im. F. Chopina. Następnie metrem udali się do Pałacu Kultury i Nauki. Z tarasu widokowego na 30 piętrze oglądali panoramę stolicy, w tym nowoczesny Stadion Narodowy. Podczas spaceru podziwiali fontannę w Parku Saskim, Grób Nieznanego Żołnierza, Pomnik Ofiar Tragedii Smoleńskiej, Teatr Wielki, Zamek Królewski, Kolumnę Zygmunta oraz Starówkę z zabytkową Syrenką. Ostatnim etapem wycieczki było warszawskie ZOO. Oglądanie różnych zwierząt wzbudziło wiele zachwytu i emocji. Zmęczeni, ale zadowoleni wrócili do szkoły, skąd odebrali ich stęsknieni rodzice.

Zobacz zdjęcia:

Copyright Zespół Szkół nr 2 w Bełżycach © 2015. All Rights Reserved.