Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi


ul. Tadeusza Kościuszki 148

24 - 200 Bełżyce


tel. 81 517 23 12


e - mail: zs2belzyce@wp.pl

Konkurs plastyczny

P1140652 Kopiowanie

        17 kwietnia 2018 r. w Miejskim Domu Kultury w Bełżycach miała miejsce uroczystość wręczenia dyplomów i rozdania nagród w XI Integracyjnym Konkursie Plastycznym organizowanym przez Zespół Szkół Specjalnych przy DPS w Matczynie pt. „Brzydkie kaczątko … dalsze losy”. Konkurs miał na celu rozwijanie twórczości plastycznej, upowszechnianie literatury dla dzieci oraz integrację lokalnej społeczności dziecięcej.
         Uczeń klasy IIIa Dominik Baliński został laureatem konkursu i zajął II miejsce w kategorii klas I-III. Zwycięscy gratulujemy sukcesu.

 

Zobacz zdjęcia z tego wydarzenia.

Synergia-LOGO

baner mmowid

Zaloguj się

 

 

               

 

    11  

Copyright Zespół Szkół nr 2 w Bełżycach © 2015. All Rights Reserved.