Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi


ul. Tadeusza Kościuszki 148

24 - 200 Bełżyce


tel. 81 517 23 12


e - mail: zs2belzyce@wp.pl

DSC07146 KopiowanieWolontariuszki SK PCK wraz z opiekunkami Panią Eliza Stanek i Panią Marzeną Podgajną, jak co roku, wybrały się do Szpitala w Bełżycach, aby wręczyć chorym dzieciom przedświąteczne prezenty. Każdy mały pacjent  dostał kolorowy balonik oraz Kinder Niespodziankę. Wolontariuszki ze środków uzyskanych ze sprzedaży walentynkowych słodkości zakupiły zabawki, w tym roku: lalkę wraz z akcesoriami, klocki oraz samochód, zabawki te na stałe zostaną na oddziale. Wizyta wolontariuszek została przyjęta bardzo entuzjastycznie. Dzieci bardzo ucieszyły się z naszej wizyty oraz prezentów.

Dorota Anasiewicz

Kamila Bogusz, klasa V

Zobacz zdjęcia z tego wydarzenia...

Synergia-LOGO

baner mmowid

Zaloguj się

 

 

               

 

    11  

Copyright Zespół Szkół nr 2 w Bełżycach © 2015. All Rights Reserved.