INFORMACJA DLA RODZICÓW

(oddziały przedszkolne, kl. I szkoły podstawowej)

Informuję, że w dniach od 26 lutego 2018 r. do 9 marca 2018 r. będą przyjmowane deklaracje i wnioski do oddziałów przedszkolnym i klasy pierwszej Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Królowej Jadwigi w Bełżycach na rok szkolny 2018/2019.

W związku z tym   należy:

1. Pobrać stosowne druki z sekretariatu szkoły;
  2. Wypełnione wnioski, złożyć je w sekretariacie szkoły zgodnie z terminem rekrutacji tj. do dnia 9 marca 2018r.;
  3. Druki są dostępne również na szkolnej stronie internetowej.

Obowiązujące druki:

1. Wniosek o przyjęcie dziecka do klasy pierwszej szkoły podstawowej wraz z oświadczeniami.
  2. Deklaracja kontynuacji uczęszczania dziecka do oddziału przedszkolnego przy Szkole Podstawowej ( dla tych dzieci, które uczęszczały do oddziałów przedszkolnych w naszej szkole).
  3. Wniosek o przyjęcie dziecka do oddziału przedszkolnego (dla dzieci zapisywanych po raz pierwszy do oddziału przedszkolnego).

Copyright Zespół Szkół nr 2 w Bełżycach © 2015. All Rights Reserved.