Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi


ul. Tadeusza Kościuszki 148, 24 - 200 Bełżyce

Tel. 81 517 23 12, mail: zs2belzyce@wp.pl


„Jadwiga jest w sercu
Polski, a Polska na
każdym etapie swych
dziejów musi stwierdzić,
że była i jest w znacznej
mierze przez Jadwigę”

św. Jan Paweł IISynergia-LOGO        


28340260 333520677152032 1275857967 o KopiowanieW tym roku Wolontariusze SK PCK postanowili w wyjątkowy sposób uczcić Dzień Babci i Dziadka. Z taj okazji wykonali piękne kartki z życzeniami oraz przygotowali słodkie upominki, które zostały wręczone Babciom i Dziadkom mieszkającym w  okolicy naszej szkoły. Obdarowane osoby były bardzo wzruszone oraz pozytywnie zaskoczone z przygotowanych niespodzianek. Jednak najbardziej były poruszone tym, że młodzież szkolna pamięta o starszych osobach. Nas również to doświadczenie wiele nauczyło. Pamiętajmy, że wśród nas mieszkają osoby starsze, które potrzebują pomocy. Bądźmy otwarci na drugiego człowieka. Czasami nawet  krótka rozmowa, uśmiech, zwykłe pozdrowienie mogą dostarczyć drugiej osobie wiele szczęścia. Wystarczy tylko chcieć…

  Wolontariusze SK PCK

Zobacz zdjęcia z tego wydarzenia...

              

 

 

             

 

    11  


Copyright Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi © 2018. All Rights Reserved.