DSC06966 KopiowanieW tym roku z okazji Walentynek Wolontariusze SK PCK zorganizowali w naszej szkole Kawiarenkę Walentynkową. W Kawiarence można było zakupić gorącą czekoladę, ciasteczka z miłosną sentencją, lizaki z walentynkową wróżbą oraz aniołki miłości. W kawiarence panował wyjątkowy klimat, dzięki  aromatycznym zapachom, wyjątkowej dekoracji oraz nastrojowej muzyce. Akcja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem ze strony uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły. Udało się zebrać 500zł. Pieniądze, zostaną przeznaczone na zakup upominków i zabawek dla dzieci z Oddziału Pediatrycznego Szpitala w Bełżycach w ramach kolejnej akcji "Dzieci- Dzieciom na Wielkanoc". Serdecznie dziękujemy Wszystkim za wsparcie naszej akcji. Szczególne podziękowania składamy Rodzicom Wolontariuszy z  klasy IV, V i VI Szkoły Podstawowej oraz II b Gimnazjum za pomoc w upieczeniu pysznych ciasteczek oraz Obsłudze Szkoły na czele z Panią Julią Jarecką za pomoc techniczną.

Wolontariusze SK PCK

Zobacz zdjęcia z tego wydarzenia...

Copyright Zespół Szkół nr 2 w Bełżycach © 2015. All Rights Reserved.