Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi


ul. Tadeusza Kościuszki 148

24 - 200 Bełżyce


tel. 81 517 23 12


e - mail: zs2belzyce@wp.pl

Choroba zawsze jest przykrym doświadczeniem wiążącym się z cierpieniem i smutkiem. Aby dostarczyć osobom chorym chociaż trochę radości i otuchy oraz zapewnić, że nie są sami w tej trudnej sytuacji Akademia Wolontariatu po raz kolejny włączyła się w obchody Światowego Dnia Chorego. Jeszcze przed feriami wykonaliśmy kartki z życzeniami, a 11 lutego każdy z nas odwiedził przynajmniej jedną osobę chorą obdarowując ją własnoręcznie wykonaną kartką, dotrzymując towarzystwa i w miarę możliwości niosąc pomoc. Życzymy zdrowia wszystkim chorym i obiecujemy odwiedzać ich częściej niż tylko od święta J

Akademia Wolontariatu

Synergia-LOGO

baner mmowid

Zaloguj się

 

 

               

 

    11  

Copyright Zespół Szkół nr 2 w Bełżycach © 2015. All Rights Reserved.