Po raz kolejny wzięliśmy  udział w akcji „Szlachetna Paczka‘’ Tym razem zbieraliśmy dla sześcioosobowej  rodziny. Do tworzenia Paczki dla wybranej rodziny przyczyniła się cała społeczność szkolna: uczniowie, rodzice i nauczyciele.

Rodzina otrzymała dużą ilość żywności, artykułów chemicznych i kosmetyków, ubrania, buty  oraz bon na zakup materiałów budowlanych. Wspólnymi siłami sprawiliśmy, że Ktoś poczuł się wyjątkowo.

Dzięki szlachetności i pomocy darczyńców udało się nam przygotować 10 paczek. Bardzo dziękujemy za oddanie i czynny udział tym, którzy wspomagali akcję. Dziękujemy za ofiarowany czas, za szlachetność, dobro i otwartość na drugiego człowieka.

Wszystkie prezenty zostały spakowane, opisane a 9 grudnia  przekazane przez wolontariuszy do punktu wolontaryjnego w Bełżycach  skąd dotarły  do adresata.

Cieszy fakt, że  potrafimy się zorganizować i pomóc w tak szlachetnym celu.

Do zobaczenia za rok…

Zdjecia

Copyright Zespół Szkół nr 2 w Bełżycach © 2015. All Rights Reserved.