Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi


ul. Tadeusza Kościuszki 148

24 - 200 Bełżyce


tel. 81 517 23 12


e - mail: zs2belzyce@wp.pl

20171130 125821                 ,,PRZEMOC W CYBERPRZESTRZENI’’

V gminny konkurs profilaktyczno-plastyczny zorganizowanym przez Miejsko – Gminną Bibliotekę  Publiczną w Bełżycach. W II kategorii – Gimnazja  uczennice naszej szkoły otrzymały nagrody i wyróżnienia: I  Nagroda  Agnieszka Woźniak – klasa II b, II Nagroda  Emilia Rumińska  - klasa II b, III Nagroda  Andżelika Woźniak kl. II, Wyróżnienie - Joanna Zając klasa III. Gratulacje!

 

Zobacz więcej zdjęć z tego wydarzenia...

                                                                                                                 

Synergia-LOGO

baner mmowid

Zaloguj się

 

 

               

 

    11  

Copyright Zespół Szkół nr 2 w Bełżycach © 2015. All Rights Reserved.