Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi


ul. Tadeusza Kościuszki 148, 24 - 200 Bełżyce

Tel. 81 517 23 12, mail: zs2belzyce@wp.pl


„Jadwiga jest w sercu
Polski, a Polska na
każdym etapie swych
dziejów musi stwierdzić,
że była i jest w znacznej
mierze przez Jadwigę”

św. Jan Paweł IISynergia-LOGO        


DSC01935 KopiowanieW dniu 5 grudnia w Szkole Podstawowej nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego w Lublinie odbyła się Gala VI edycji archidiecezjalnego Konkursu „Wyślij życzenia na Święta Bożego Narodzenia”. Celem konkursu było przygotowanie kartki świątecznej nawiązującej do chrześcijańskiej tradycji Bożonarodzeniowej Polski lub napisanie listu z przesłaniem Dobrej Nowiny do tych, których kochamy, a nie możemy spotkać się z nimi przy wigilijnym stole.
Organizatorzy poinformowali, że na konkurs wpłynęło ponad 300 kartek świątecznych i 38 listów. Wśród laureatów, w kategorii literackiej, znalazła się uczennica naszej szkoły WERONIKA KOŁODZIEJCZYK z kl. II a gim. Weronika napisała wzruszający list, w którym wspomina jak spędzała święta Bożego Narodzenia wraz ze swoim dziadkiem. Praca Weroniki powstała pod kierunkiem katechetki Pani Izabeli Rosińskiej. 
Weroniko – gratulujemy!!!

 

 Zobacz zdjęcia z tego wydarzenia...

 

Przeczytaj list Weroniki

              

 

 

             

 

    11  


Copyright Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi © 2018. All Rights Reserved.