Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi


ul. Tadeusza Kościuszki 148, 24 - 200 Bełżyce

Tel. 81 517 23 12, mail: zs2belzyce@wp.pl


„Jadwiga jest w sercu
Polski, a Polska na
każdym etapie swych
dziejów musi stwierdzić,
że była i jest w znacznej
mierze przez Jadwigę”

św. Jan Paweł IISynergia-LOGO        


W dniu 28 listopada 2017 roku gościliśmy aktorów teatru edukacyjno – profilaktycznego Moralitet.  Uczniowie klas III – VI szkoły podstawowej obejrzeli spektakl pt.: „Słodka” dotyczący tematyki agresji, przemocy i cyberprzemocy. Młodzież z klas IV – VII szkoły podstawowej oraz gimnazjum wzięła udział w spektaklu pt.: „Black” na temat uzależnień, tolerancji, akceptacji i indywidualności. Była to niezwykle ciekawa i przejmująca lekcja wychowawcza. 

              

 

 

             

 

    11  


Copyright Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi © 2018. All Rights Reserved.