Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi


ul. Tadeusza Kościuszki 148, 24 - 200 Bełżyce

Tel. 81 517 23 12, mail: zs2belzyce@wp.pl


„Jadwiga jest w sercu
Polski, a Polska na
każdym etapie swych
dziejów musi stwierdzić,
że była i jest w znacznej
mierze przez Jadwigę”

św. Jan Paweł IISynergia-LOGO        


Dzień Życzliwości i Pozdrowień tradycyjnie już odbył się w naszej szkole 21 listopada. Członkowie Akademii Wolontariatu przygotowali dla społeczności szkolnej „życzliwe” zadania, które losowali  uczniowie i nauczyciele. Polecenie należało koniecznie wykonać właśnie dziś. Wśród zadań znalazły się między innymi podziękowania wychowawcy, rodzicom, czy pani woźnej lub dobre uczynki. Zabawa ta budziła wiele emocji, ale wszyscy starali się sprostać zadaniu. Uczniowie szkoły podstawowej oraz przedszkolaki wzięli ponadto udział w zabawach poświeconych propagowaniu postawy wzajemnej życzliwości. Dzień Życzliwości i Pozdrowień zorganizowała Akademia Wolontariatu pod kierunkiem pań Jolanty Harasim – Król oraz Marleny Stec. 

Dzięki współpracy z Tetarem Forma w Dniu Życzliwości zrealizowano także program profilaktyczny dla uczniów szkoły podstawowej pt.:"Bliżej siebie, dalej od nałogów". 

 

 

Zdjęcia

              

 

 

             

 

    11  


Copyright Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi © 2018. All Rights Reserved.