Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi


ul. Tadeusza Kościuszki 148

24 - 200 Bełżyce


tel. 81 517 23 12


e - mail: zs2belzyce@wp.pl

Dzień Życzliwości i Pozdrowień tradycyjnie już odbył się w naszej szkole 21 listopada. Członkowie Akademii Wolontariatu przygotowali dla społeczności szkolnej „życzliwe” zadania, które losowali  uczniowie i nauczyciele. Polecenie należało koniecznie wykonać właśnie dziś. Wśród zadań znalazły się między innymi podziękowania wychowawcy, rodzicom, czy pani woźnej lub dobre uczynki. Zabawa ta budziła wiele emocji, ale wszyscy starali się sprostać zadaniu. Uczniowie szkoły podstawowej oraz przedszkolaki wzięli ponadto udział w zabawach poświeconych propagowaniu postawy wzajemnej życzliwości. Dzień Życzliwości i Pozdrowień zorganizowała Akademia Wolontariatu pod kierunkiem pań Jolanty Harasim – Król oraz Marleny Stec. 

Dzięki współpracy z Tetarem Forma w Dniu Życzliwości zrealizowano także program profilaktyczny dla uczniów szkoły podstawowej pt.:"Bliżej siebie, dalej od nałogów". 

 

 

Zdjęcia

Synergia-LOGO

baner mmowid

Zaloguj się

 

 

               

 

    11  

Copyright Zespół Szkół nr 2 w Bełżycach © 2015. All Rights Reserved.