Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi


ul. Tadeusza Kościuszki 148, 24 - 200 Bełżyce

Tel. 81 517 23 12, mail: zs2belzyce@wp.pl


„Jadwiga jest w sercu
Polski, a Polska na
każdym etapie swych
dziejów musi stwierdzić,
że była i jest w znacznej
mierze przez Jadwigę”

św. Jan Paweł IISynergia-LOGO        


DSC06608 Kopiowanie16 listopada 2017 roku uczniowie klasy VI i VII naszej szkoły podstawowej wzięli udział w inauguracji roku akademickiego Uniwersytetu Dziecięcego UMCS Filia Bełżyce. Uczniowie otrzymali indeksy na nowy rok akademicki 2017/2018, złożyli uroczyste ślubowanie oraz wysłuchali tradycyjnej pieśni uniwersyteckiej Gaudeamus Igitur. Ponadto uczniowie uczestniczyli w bardzo ciekawych warsztatach astronomicznych w przenośnym Planetarium GEMINI, podczas których wybrali się w niezwykłą podróż w KOSMOS.

Zobacz zdjęcia z tego wydarzenia...

              

 

 

             

 

    11  


Copyright Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi © 2018. All Rights Reserved.