Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi


ul. Tadeusza Kościuszki 148, 24 - 200 Bełżyce

Tel. 81 517 23 12, mail: zs2belzyce@wp.pl


„Jadwiga jest w sercu
Polski, a Polska na
każdym etapie swych
dziejów musi stwierdzić,
że była i jest w znacznej
mierze przez Jadwigę”

św. Jan Paweł IISynergia-LOGO        


Dzień Tolerancji na całym świcie obchodzony jest 16 listopada. W naszej szkole tradycyjnie święto to  upamiętniła Akademia Wolontariatu pod kierunkiem pań Jolanty Harasim – Król oraz Marleny Stec. Wolontariusze wykonali piękne tematyczne gazetki. Ponadto przy współpracy z polonistką, panią Małgorzatą Goleman, powstała galeria prac uczniów klasy V pod tytułem „Inni, a tacy sami”, inspirowanych utworem R. Jędrzejewskiej – Wróbel „Kosmita”.   

              

 

 

             

 

    11  


Copyright Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi © 2018. All Rights Reserved.