Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi


ul. Tadeusza Kościuszki 148

24 - 200 Bełżyce


tel. 81 517 23 12


e - mail: zs2belzyce@wp.pl

DSC07538 Kopiowanie

   Zima tuż tuż, więc rozpoczęłyśmy przygotowania do naszej akcji "Dokarmiania ptaków". Na ternie naszej szkoły- wzdłuż alei jarzębin zawiesiłyśmy samodzielnie wykonane karmniki, w celu stopniowego przyzwyczajania ptaków do ich przyszłej jadalni. Oficjalne otwarcie stołówki z "ptasimi przysmakami" nastąpi po pierwszych mrozach.  Akcja trwać będzie przez cały okres zimowy, aż do wiosny.  Mamy nadzieję, że nasi, "stołownicy’’ na  wiosnę odwdzięczą się nam pięknym śpiewem;-)

Zobacz zdjęcia z tego wydarzenia...

Synergia-LOGO

baner mmowid

Zaloguj się

 

 

               

 

    11  

Copyright Zespół Szkół nr 2 w Bełżycach © 2015. All Rights Reserved.