Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi


ul. Tadeusza Kościuszki 148, 24 - 200 Bełżyce

Tel. 81 517 23 12, mail: zs2belzyce@wp.pl


„Jadwiga jest w sercu
Polski, a Polska na
każdym etapie swych
dziejów musi stwierdzić,
że była i jest w znacznej
mierze przez Jadwigę”

św. Jan Paweł IISynergia-LOGO        


DSC07146 KopiowanieWolontariuszki SK PCK wraz z opiekunkami Panią Eliza Stanek i Panią Marzeną Podgajną, jak co roku, wybrały się do Szpitala w Bełżycach, aby wręczyć chorym dzieciom przedświąteczne prezenty. Każdy mały pacjent  dostał kolorowy balonik oraz Kinder Niespodziankę. Wolontariuszki ze środków uzyskanych ze sprzedaży walentynkowych słodkości zakupiły zabawki, w tym roku: lalkę wraz z akcesoriami, klocki oraz samochód, zabawki te na stałe zostaną na oddziale. Wizyta wolontariuszek została przyjęta bardzo entuzjastycznie. Dzieci bardzo ucieszyły się z naszej wizyty oraz prezentów.

Dorota Anasiewicz

Kamila Bogusz, klasa V

Zobacz zdjęcia z tego wydarzenia...

              

 

 

             

 

    11  


Copyright Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi © 2018. All Rights Reserved.