Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi


ul. Tadeusza Kościuszki 148, 24 - 200 Bełżyce

Tel. 81 517 23 12, mail: zs2belzyce@wp.pl


„Jadwiga jest w sercu
Polski, a Polska na
każdym etapie swych
dziejów musi stwierdzić,
że była i jest w znacznej
mierze przez Jadwigę”

św. Jan Paweł IISynergia-LOGO        


Choroba zawsze jest przykrym doświadczeniem wiążącym się z cierpieniem i smutkiem. Aby dostarczyć osobom chorym chociaż trochę radości i otuchy oraz zapewnić, że nie są sami w tej trudnej sytuacji Akademia Wolontariatu po raz kolejny włączyła się w obchody Światowego Dnia Chorego. Jeszcze przed feriami wykonaliśmy kartki z życzeniami, a 11 lutego każdy z nas odwiedził przynajmniej jedną osobę chorą obdarowując ją własnoręcznie wykonaną kartką, dotrzymując towarzystwa i w miarę możliwości niosąc pomoc. Życzymy zdrowia wszystkim chorym i obiecujemy odwiedzać ich częściej niż tylko od święta J

Akademia Wolontariatu

              

 

 

             

 

    11  


Copyright Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi © 2018. All Rights Reserved.